Březen 2014

#28.3.2014 I am so sorry..

28. března 2014 v 21:18 | Jessie |  diary
Áhoooj! V první řadě, bych se vám chtěla hrozně moc omluvit, že to tu teď jaksi zanedbávám :( Nemám teď moc času, ale na vás si samozřejmě čas udělám vždycky! Doufám, že mé affilates si mě nesmazali a i nadále je vše při starém :) Obejdu všechny blogy, jen né dneska, promiňte..

V nejbližší době, chystám ten článek o mé *PRVNÍ PUSE*, přemýšlela jsem o tom, jestli ten článek mám opravdu napsat, hej, ano, odhodlala jsem se a buď v neděli a nebo během přeštího týdne se tu tento článek objeví!
Dnes jsem mimo jiné, ještě společně s mojí nejlepší kamarádkou učila na prvním stupni, měla jsme prvňáčky a nemůžu říct nic než jen- spokojenost, byli to zlatíčka! Potkáváme je navíc každý den a vypadá to, že až do konce roku nás budou zdravit, ale to je milé! :)
Víc už dnes psát asi nebudu, dokoukala jsem První repuliku a teď jdu koukat na Vylomeniny!! :)
Dobrou noc a v neděli se ozvu!!

#TAG My first time aneb MOJE POPRVÉ

23. března 2014 v 14:27 | Jessie |  other
Áhoj! Ozývám se vám po třech dnech, za což se moc omlouvám, ale nejen, že mi v pátek nefungovala WIFI ale hlavně, měla jsem dobraná antibitoika, takže jsem po dlouhých čtrnácti dnech vylezla ven a užila si páteční odpoledne s mojí milovanou partičkou kamarádů, v sobotu jsem pak jela za dvěma spolužačkama :) Pevně věřím, že chápete mou neaktivitu, ale co, teď už jsem tady a připravila jsem si pro vás určitě většině dobře známý TAG Moje poprvé a pro ty, kdo tento tag neznají, jedná se o, no radši si to pojďte sami přečíst :)1. Jaké bylo tvoje první slovo? Nejsem si jistá, ale myslím, že mi mamka vyprávěla, že jsem jako první řekla máma a jája, ale jak už jsem řekla, nejsem si tím stoprocentně jistá :)

2. Jaké bylo jméno tvé první nejlepší kamarádky? Nad odpovědí na tuto otázku, nemusím ani dlouze přemýšlet. Jmenovala se Eliška a znali jsme se ode dne kdy jsme nastoupili do školky a nastoupili jsme spolu i na základní školu a stále jsme spolužačky a i přesto, že už nejsme ty 'bff', tak jsme stále skvělé kamarádky!

3. Jaké bylo jméno tvého prvního domácího mazlíčka? Byla to želva, kterou jsem si hrozně moc přála. Dostala jsem jí myslím ke 4. narozeninám a dala jsem jí jméno Amálka :) A navíc o půl roku později jsme jí koupili kamaráda Ferdu.

4. První strach? Nikdy jsem neměla strach z pavouků, nebo duchů (i když to možná, když jsem byla malá a nepamatuju si to), ale vím, že můj hlavní strach bylo to, že když zhasnu, tak mi pod postel nalezou krokodýlové, aaa, takže jsem musela až do nějakých osmi let s rozsvěceným světlem :D

5. První osoba, které jsi dnes napsala? Myslím, že já jsem nikomu nepsala, ale mě napsal kamarád z tábora :D

6. První auto? Technicky vzato, že mi je patnáct, tak jsem ještě žádné auto neměla :D

7. Tvůj první telefon? Tak to si pamatuji úplně přesně. Byl to šedý SONY, jednoduše řečeno cihla s anténou, nemělo to žádné hry a volat z toho šlo jen na dvě čísla. Opravdu bomba!

8. Tvoje první rande? Pokud je myšleno rande se vším všudy, myslím, že jsem jako takový opravdový rande, neměla. Maximálně, jsme se procházeli, povídali si, drželi se za ruce aaa tak dále, to co dělají páry dnešní generace :D

9. Tvoje první pusa? Nevím, jestli bych vám to měla vyprávět, ale.. :D Napište si do komentářů a já o tom, třeba napíšu článek, protože moje první pusa a to všechno okolo bylo dost zajímavý :D

10. První láska? Myslím, že moje první, jakože doslova LÁSKA (když nepočítám ty dětské ve školce) souvisela s tou první pusou :D

Snad se vám tento TAG líbil, napište mi váš názor a když budete chtít, můžu někdy udělat další :)


02. Read All About It - Emeli Sandé

20. března 2014 v 20:15 | Jessie |  music
Ahoj. Máme 20 hodin večer a já jsem tu s další srdcovkou :) Ještě než si dáte text do překladače, nebo název songu třeba na stránku karaoketexty.cz (což klidně udělejte, ale radši na tý strance karaoketexty.cz), ale ještě předtím by mě zajímalo, kdo je schopnej si aspoň částečně přeložit tenhle text z angličtiny do češtiny/slovenštiny rovnou ''z fleku''? Napište mi to dolů do komentářů a po pravdě prosím, obě možnosti jsou dobré a navíc si myslím, že tento text je velmi snadný, ale né každý to zvládne, což samozřejmě vůbec nevadí :) Jen mi napište, jak jste na tom s angličtinou vy, děkuju :)

♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫
You've got the words to change a nation
but you're biting your tongue
You've spent a life time stuck in silence
afraid you'll say something wrong
If no one ever hears it how we gonna learn your
song?
So come, on come on
Come on, come on
You've got a heart as loud as lions
So why let your voice be tamed?
Baby we're a little different
there's no need to be ashamed
You've got the light to fight the shadows
so stop hiding it away
Come on, Come on


#20.3.2014 Welcome SPRING

20. března 2014 v 8:48 | Jessie |  diary
Dobré ráno! :)
Předem bych se chtěla omluvit za včerejší neaktivitu, ale ráno jsem jela na kontrolu k doktorce a poté jsem zamířila na návštěvu k babičce a večer jsem strávili se sourozencema a už se mi nechtělo zapínat počítač. Pevně doufám, že mě chápete! :)
Nyní k článku, jak říká nadpis VÍTEJ JARO. Ano, dnes je jarní rovnodennost, tudíš první jarní den. Upřímně řečeno, jak jsem doma, tak nějak neřeším co je za datum, ale když jsem snídala a pustila si televizi, zjistila jsem co je dnes za den a říkám vám, díky této informaci se mi vykouzlil úsměv na tváři :) No řekněte, kdo tady nemiluje jaro? Sice už máme jaro delší dobu, ale ode dneška je to OFICIÁLNÍ!!! :)
Dále bych chtěla poděkovat všem co čtou mé články a přidávají mi povzbuzující a milé komentáře, protože mě každičký komentář zahřeje u srdce. Je úžasné, že jsem tu řekněme 4 dny a moje návštěvnost je za tento týden už 62 lidí! Možná pro vás malé číslo, ale při představě, že tolik lidí už můj blog vidělo a četlo, no potěší a povzbudí to, děkuju!!!
Pokud jste v nejbližší době četli info v menu, určitě jste zjistili, že se od pondělí 24.3 zapojuji do 30 DENNÍ BĚŽECKÉ VÝZVY, a chci se zeptat, kdo do toho jde se mnou? Každopádně držte mi palce :)
Nesmím zapomenout dodat, že jsem šíleně ráda, že už se mi ozvalo/odpovědělo tolik skvělých blogerek, s kterýma jsme se spřátelili.
Nyní si dopisuji sešity, protože v pondělí už opět razím do školy a veřte nebo ne, já se tam normálně těším! Teda ne doslovně na učení, spíš na kamarády! Neuvěřitelným způsobem mi chyběj.. Krom dopisování sešitů dělám ještě jednu věc. Učím se na kytaru CESTU (Krajčo, Klus) s mamkou tuhle písničku úplně zbožňujem a ona má začátkem dubna narozeniny, takže bude překvápko, doufám, že se mi to povede!!
Přiznávám, že je tento článek trochu o ničem, omlouvám se, ale co víc už dodat, užijte si první jarní den a sportu zdar! ♥


1/ Weight loss- FOOD

18. března 2014 v 20:05 | Jessie |  projects
Ahoj. rozhodla jsem se začít posilovat, hubnout a hlavně žít zdravě. Nejdříve chci upozornit, že nejsem žádný expert, ale napíšu článek, z vlastních zkušeností a jak se říká čistě logicky. Články na toto téma budu psát myslím jednou, možná dvakrát týdně, ovšem pokud vás to vůbec bude zajímat. Psala bych o tom, jak si teď vedu, které cviky pomáhají, které jídlo je dobré apod. Ovšem, napište si sami, když vás to zajímat nebude, okay nebudu o tom psát.
Základem je začít pomalu a ne, honem honem potřebuju zhubnout, důležité je chtít, udělat si čas proto, že chcete a ne, že musíte. Jedním z dalších způsobů jak začít je nějaký cíl, motivace, inspirace u jiných. Já si dala cíl: zhubnout z mých 64kg na 58kg. Jestli se mi to podaří? Kdo ví, ale rozhodně se jen tak nevzdám a dám do toho všechno! Nejen, že se pěkně rychle blíží léto→plavky→odhalit břicho? Tak tím pádem musí nějaký kila dolů!! Ale také, chci prostě každý den vstávat s pocitem, že dělám něco proto aby se mé tělo mělo fajn.

#18.3.2014 Good morning guys

18. března 2014 v 9:59 | Jessie |  diary
Dobré ráno přeju :) Dnes máme úterý a moje nejúžasnější kamarádka slaví 14 let. HAPPY BDAY MY DARLING♥ Zároveň je to dnes již druhý den, co vedu tento blog. Ačkoliv jsem nemocná, mám teď na blog mnoho času a tak je podle mě skvělé se tady usadit a pak už se sem bude psát aniž bych musela něco dodělávat.
Jak jste si mohli všimnout mám nově TOPLIST a také nové affs, samozřejmě beru i další, ráda se spřátelím, stačí napsat do komentářů k jakémukoliv článku, nejlépe vždy k tomu nejnovějšímu :) A ještě detail, nemám žádné pravidla, ale bylo by fajn, kdyby jste můj blog navštěvovali párkrát do týdne a já budu navštevovat a komentovat ten váš :)
Dále jsem chtěla říct, že mě napadlo pár návrhů na nové články ale hodil by se mi váš názor a samozřejmě i vaše návrhy. Napište mi dolů do komentářů, o čem by jste chtěli abych udelala článek :)
Mě napadli tyto témata: Co je to ten zmíněný FIRESPORT?, recenze na film (Safe Haven, Vlk z Wall Street, Babovřesky 2, About time, Crazy stupid love a další..), nebo například nějaký TAG či FAKTA about me?
Zajímá mě váš názor! :)

01. We both know - Colbie Caillat ft. Gavin DeGraw

17. března 2014 v 15:54 | Jessie |  music

I LOVE THIS SONG!!! I LOVE THIS SINGERS! ♥
(úryvek z textu písně k filmu Safe Haven♥)


♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫

They all say it, all the ones who made it

Once you find the one you claim it
But you're gonna have to fight

When I think back, the things that threw us off track
We handle like a heart attack cause we didn't see the light
Uh-uh-uh and I

We both know our own limitations
That's why we're strong
Now that we spend some time apart
We're leading each-other out of the dark,
Cause we both know
#17.3.2014 Welcome to my blog

17. března 2014 v 9:39 | Jessie |  diary

Ahoj! :) Tímto článkem bych tě chtěla přivítat na mém novém blogu! Říkejte mi Jessie nebo klidně je Jess, je mi to jedno :) Tento blog bude tak nějak o všem, deníček, hudba, nákupy, filmy, fotky a spoustu dalšího. Doufám, že se ti tu u mě bude líbit a budeš se sem rád/a vracet zpět.
Něco o mě? Zkrátka a jednoduše. Jsem patnáctilettá holka, která studuje poslední rok na základní škole a pak se chystá na gymnázium. Jsem ochotná poradit, ráda lidem pomáhám a mám radost z radosti druhých. Zabývám se tzv. firesportem již šestým rokem, hraju na kytaru, flétnu, zpívám a ráda skládám texty. Co víc bych vám jen mohla říct.. Rozdávejte úsměv a těšte se i z maličkostí.